Fotoradocha.pl najlepsze i najtańsze fotoksiążki - fotoalbumy, kalendarze, plakaty, kolaze...
fotoradocha.pl

REKLAMACJE

W momencie odbioru przesyłki i w obecności osoby doręczyciela, zobowiązany jesteś do sprawdzenia stanu przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół reklamacyjny, który powinien zostać podpisany przez osobę dostarczającą przesyłkę. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywanie wyłącznie w oparciu o ten dokument.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wad powstałych w wykonanych produktach, masz prawo złożyć reklamację za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie http://fotoradocha.pl/kontakt.html poprzez wybór tematu: “Reklamacja” postępując zgodnie ze wskazówkami wypełnienia formularza.
Jeśli reklamacja okaże się uzasadniona, niezależnie od jej uwzględnienia, otrzymasz od nas rabat na następne zamówienie w wysokości 50% wartości takiego zamówienia, z zastrzeżeniem, iż rabat będzie obowiązywał przez okres 3 miesięcy od daty uwzględnienia reklamacji oraz rabat nie będzie miał zastosowania do kosztów przesyłki.

Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie w terminie nie przekraczającym 14 dni roboczych od dnia ich otrzymania. Reklamacji nie podlegają te elementy wykonania Produktu, które dotyczą:
  • ograniczeń technicznych
  • błędnie wykonanego projektu (np.: błędy ortograficzne w tekstach, literówki, niepoprawne rozmieszczenie zdjęć, itp.).


W przypadku reklamacji wadliwy Produkt należy odesłać, wraz z otrzymanym dowodem zakupu na adres:
Drukarnia INTERAK Sp. z o.o.
Grzępy 50
64-700 Czarnków

Przy czym, koszty dostawy reklamowanego produktu ponosi fotoradocha.pl
Produkt zostanie wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony na nasz koszt. Jeśli pomimo uznania reklamacji nie będzie możliwe ponowne wykonanie produktu wolnego od wad, to zwrócimy Ci całą wpłaconą należność za wykonanie produktu.
klub fotoradochy
Spraw Fotoradochę sobie i Twoim bliskim ! Użyj przyjaznego w obsłudze programu.
Wybierz dowolny produkt fotoradochy - fotoalbum, kolaż, kalendarz, plakat, zaproszenie...) i baw się!
akceptujemy platnosci online
Interak sp. z o.o.
Aby zamówic produkt pobierz i zainstaluj darmowe oprogramowanie
pobierz program